İntihardan Kurtulan 5 Kişi




1-Cameron Underwood

Cameron 26 Haziran gecesi silahla intihar girişiminde bulundu. Bu olayda çenesini dişlerini, yüzünün altını kaybeden Cameron hasteneye kaldırıldı. Bir süre tüpler ile beslendikten sonra 26 yaşında yüzünün tamamını düzeltildi.

2-Daniel Von Bargen

Daneil Von Bargen eski bir Hollywood aktörü.2012 yılında kendisini silahla şakağından vurduktan sonra hayatta kalmış ve birkaç dakika sonra polisleri arayarak ihbarda bulunmuş.Servislerin gelmesini beklerkende operatörle konuşmayı devam ettirmiş. Operatöre diyabet hastası olduğunu parmağının kesilmesinin gerektiğini ve bunula devam etmek istemediğini söylemiş. Daneil Von Bargen şeker hastalığından dolayı 2015 yılında öldü.

3-David Parnell

Radyo ve televizyo programlarında yer alan David evli ve 7 çocuk babası. David 23 sene süren uyuşturucu bağımlılığının ardında eşi Amy onu terketti. David rus yapımı SKS tüfeği ile çenesinin altından ateş etti. Ama bu atış onu öldürmek yerine mermi gözlerinin ortasından kemikleri parçalayarak çıktı.

Bu David’in ilk intihar girişimi değildi. Daha öncesinden kendisini asmış ama bilinçsiz bir şekilde yere düşmüştü.

4-Katie Stubblefield

Katie 18 yaşındayken erkek arkadaşı ondan ayrılınca dönülmez bir yola girdi. Katie silah alıp yüzünden ateş etti, gözleri, ağzı ve diğer bölümleri hasar gördü. Ve olay sonrası Katie cerrahların çabalarıyla yüz nakli aldı.

5-Victor Sibson

Victor 2017 de bir gece içtikten sonra kız arkadaşı onu durdurmaya çalışsada silahı kafasına dayadı ve tetiği çekti. Victor ateş ettikten sonra kafasından çıkan kurşun kız arkadaşının göğüsünü deldi. Sağlık ekipleri Victoru kurtardı ancak kız arkadaşı iç organ yaralanmasından dolayı öldü.




İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*